Znudzeni miejskim życiem, zmęczeni codzienną gonitwą, szukając powiewu świeżego powietrza znaleźliśmy niepowtarzalne miejsce na ziemi -  Zieloną Farmę.

Zielone, stuletnie dęby szumią delikatną muzyką wiatru, soczysta zieleń traw przypomina o sianokosach, zielone nanufary na stawie uśmiechają się do nas swymi kwiatami, a my mieszkańcy Zielonej Farmy mamy zielono w głowach.
Nasz dzień rozpoczyna się od piania koguta i karmienia zwierząt, a pory roku wyznaczają zmieniające się odcienie naszej plantacji borówki amerykańskiej.

Pokażemy Wam ten nasz niesamowity świat!

Przyjedźcie, zobaczcie, przeżyjcie. U nas czas biegnie inaczej!

Nasz zespół

Krzysztof

Krzysztof

Człowiek o wielu sportowych twarzach, instruktor jazdy konnej. Jeździ na nartach, biega, a w zimie kąpie się w wodach naszego Bałtyku. To od niego zaczęła się nasza przygoda z hodowlą zwierząt. Pewnego razu zrobił nam niespodziankę. Nikomu nic nie mówiąc kupił dwie śliczne, brązowe kózki: Maszkę i Saszkę, które od razu podbiły nasze serca.
Marzena

Marzena

Najbardziej spokojna i zrównoważona osoba na naszej farmie. Kocha wszystkie zwierzęta....całuje je po noskach. Dla każdego ma zawsze smakołyk. Zarządza budżetem naszej farmy. Narty, rolki oraz Nordic Walking to jej specjalność.
Wojciech

Wojciech

Żegluje, szusuje na nartach, jeździ konno, amator majsterkowicz – namiętnie wymyśla nowe przedmioty z niepotrzebnych już rzeczy. Kocha zwierzęta i wie o nich wszystko. Zawsze można liczyć na jego pomoc.
Wiktor

Wiktor

Uwielbia prace w ogrodzie. Kopanie, sadzenie, sianie i pielenie to jego specjalność. podobnie jak tata i brat jeździ na nartach, no i konno oczywiście. Pomimo młodego wieku, zawsze powtarza, że chce być w tym najlepszy!